ریپورتاژ آگهی در تندیس بازار شام - مطالب خرداد 1397

امروز:

تجهیزات آشپزخانه رستوران | ابزارهای کمک آشپز

وقتی مراحل راه اندازی رستوران به پایان رسیده و آشپزها در آشپزخانه رستوران مشغول به کار می شوند، نبود تعدادی از تجهیزات ضروری آشپزخانه صنعتی در روال پیشبرد کار کارکنان آشپزخانه رستوران مساله ساز خواهد شد.

گاهی اوقات مدیریت رستوران برای صرفه جویی در هزینه ها از خرید برخی وسایل آشپزخانه که از ابزار اصلی پخت و پز نیستند، صرفه نظر می کند.

گروه خرد کن ها در شمار وسایلی قرار دارند که غالبا توسط نفری که برای خرید تجهیزات رستوران مامور شده، از قلم افتاده می شوند.

اما وسایلی چون سبزی خرد کن، خلال کن و پوست کن چقدر اهمیت دارند؟ و بدون این وسایل کار رستوران و آشپزخانه ی آن چطور پیش خواهد رفت؟

خلال کن  و پوست کن

تصورش را بکنید که برای وعده ی ناهار به سیب زمینی سرخ کرده زیادی احتیاج داشته باشید، آیا واقعا پوست کندن و خلال کردن آن حجم سیب زمینی توسط کارکنان آشپزخانه رستوران میسر خواهد بود؟

توجیه: استفاده از سیب زمینی های خلال شده آماده

شاید راهکار قطعی شما برای عدم استفاده از پوست کن و خلال کن، خرید بسته های سیب زمینی خلال شده آماده که از پیش فریز شده اند، باشد.

اما این راهکار به هیچ وجه صرفه ی اقتصادی نداشته و زمانی که قرار باشد در حجم بالا سیب زمینی سرخ کرده تهیه کنید؛ منافع مالی ترجیح می دهد که سیب زمینی را خودتان با قیمت نازل تر خریداری کرده و به صورت تازه پوست کنده و خلال کنید.


تجهیزات آشپزخانه رستوران | ابزار کمک آشپزی

علاوه بر این برای پوست کندن بادمجان ها چه خواهید کرد؟ آیا قرار است به صورت دستی و دانه دانه بادمجان را پوست بکنید؟ کدو چه می شود؟ هویج ها چطور؟ و... به این دلایل به ظاهر کوچک اما پراهمیت و زمان گیر حتما در آشپزخانه صنعتی رستوران خود به ابزارهای کمک آشپزی احتیاج خواهید داشت.

سبزی خرد کن

مورد دیگری که ممکن است در آشپزخانه های صنعتی نادیده گرفته شود، سبزی خرد کن می باشد.

ممکن است در وحله ی اول فکر کنید سبزی خرد کن اهمیت زیادی نداشته و می توانید از سبزی های خرد شده آماده استفاده کنید. اما چیزی که در نظر نمی گیرید، سلیقه ی آشپز رستوران در کم یا زیاد کردن یکی از سبزی ها در ترکیب سبزی غذاهای مختلف است. این ریزه کاری هاست که می تواند طعم قرمه سبزی در رستوران شما را با رستوران خیابان بعدی متفاوت کند.


تجهیزات آشپزخانه صنعتی


نوشته شده در : یکشنبه 27 خرداد 1397  توسط : هلی سیستم.    نظرات() .

برچسب ها: راه اندازی رستوران ، مراحل راه اندازی رستوران ، تجهیزات آشپزخانه رستوران ، تجهیزات آشپزخانه صنعتی ،

چرا باید از مشاور ایزو کمک بگیریم؟

در صورتی که سازمان بزرگ یا شرکت کوچک شما نیازمند دریافت گواهینامه استاندارد ایزو است، پیش از هر اقدامی باید با یک مشاور متخصص ایزو مشورت نموده و از وی راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

مشاور ایزو چه اقداماتی انجام می دهد؟

مشاور ایزو شرکت و سازمان را مورد بررسی دقیق و تخصصی قرار داده و بسته به نوع فعالیت سازمان و نوع گواهینامه ی ایزو درخواستی یک سری ممیزی های داخلی انجام می دهد. که طبق نتایج آن باید تغییرات و بهینه سازی در فرآیندهای سازمان ایجاد شود.

با اعمال این تغییرات که مشاور ایزو نیز مرحله به مرحله مورد بررسی قرارشان می دهد، به الزامات گواهینامه ایزو مور نظرتان نزدیک تر می شوید.


مشاور ایزو

با پیاده سازی دستورالعمل هایی که فرآیندهای سازمان را منطبق بر الزامات استاندارد ایزو نماید، یک قدم بزرگ به اخذ گواهینامه ایزو نزدیک خواهید شد.

مشاور ایزو بررسی های نهایی را انجام داده و در صورتی که همچنان مغایرت و مشکلی وجود داشته باشد، جهت رفع آن راهنمایی های لازم را ارائه می دهد. پس از آن سازمان آماده  ی ممیزی اصلی جهت صدور گواهینامه ی ایزو خواهد شد.

در صورتی که از مشاور ایزو حرفه ای در مسیر آماده سازی سازمان برای دریافت گواهینامه ی ایزو کمک گرفته باشید، روال همگام سازی سازمان یا شرکت بزرگ تا کوچک با الزامات رایج ایزو با سهولت پیش رفته و هزینه ی کمتری پرداخت خواهید کرد.

توجه داشته باشید که بدون کمک گرفتن از مشاور ایزو ممکن است مسیر را بارها خطا رفته و هزینه های اضافی و ناکارآمد بتراشید که در نهایت تنها به هدر دهی سرمایه و زمان منجر شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می توانید به مشاوران ایزوهوم مراجعه نمایید.


نوشته شده در : جمعه 25 خرداد 1397  توسط : بازار شام 2.    نظرات() .

برچسب ها: مشاور ایزو ، مشاوره ایزو ، اخذ گواهینامه ایزو ، دریافت گواهینامه ایزو ،

نیمکت رستورانی کامیرا

وقتی به وب سایت های فروش تجهیزات رستورانی مراجعه می کنید انواع و اقسام گوناگونی از تجهیزات و وسایل لازم برای دکوراسیون داخلی رستوران به شما پیشنهاد داده خواهد شد. نیمکت های رستورانی نیز بخشی از دکوراسیون داخلی رستوران ها را تشکیل می دهند، البته به شرط آن که طراحی داخلی فضای رستوران و چیدمان تجهیزات اجازه ی استفاده از نیمکت ها را در کنار کاناپه و صندلی های رستورانی داده باشند.

و یا این که میزهای رستوران شما به نحوی انتخاب شده باشد که قابلیت ست کردن نیمکت با آن ها را شاهد باشیم.


نیمکت کامیرا

یکی از جدیدترین نیمکت های رستورانی که برای فضاهای مدرن و امروزی مناسب به چشم می آید، نیمکت کامیرا ارائه شده توسط وب سایت جهانتاب است.

در صفحه ی نیمکت کامیرا در سایت جهانتاب ابعاد این نیمکت را معادل 150 سانتی متر در 40 سانتی متر در 47 سانتی متر می یابیم.

همان طور که در تصاویر  قابل مشاهده است، پایه و زیرساخت این نیمکت از پروفیل های فلزی بوده و ساختار کاملا محکم و قابل اتکایی دارد.

اتصالات نیمکت کامیرا از جوش های آرگون می باشد و روکش براق پایه های آن ظاهری پرجلا و جذاب به این نیمکت رستورانی بخشیده است.

نیمکت های کامیرا


روکش نیمکت کامیرا می تواند از جنس پارچه یا چرم باشد، و طبیعتا برای محیط های رستورانی روکش چرمی را توصیه می کنیم.

با توجه به نداشتن تکیه گاه در این نیمکت لازم است از این مدل به همراه صندلی های رستورانی یا مبلمان و کاناپه در یک میز استفاده شود، تا گروهی که سر این میز می نشینند در صورت تمایل از نشیمنگاه های دارای تکیه گاه استفاده نمایند.

در حقیقت با استفاده ی صرف از نیمکت های رستورانی به نوعی قدرت انتخاب را از مشتری گرفته و در صورتی که مایل به تکیه دادن باشد، احساس راحتی نخواهد کرد.


نوشته شده در : دوشنبه 21 خرداد 1397  توسط : هلی سیستم.    نظرات() .

برچسب ها: نیمکت های رستورانی ، فروش تجهیزات رستورانی ، تجهیزات رستورانی ،

صندلی مدل پوف T

صندلی های پوف غالبا بدون پایه ی فلزی هستند و به شکل استوانه ای یکپارچه عرضه می شوند. اما اگر برای خرید صندلی پوف به وب سایت جهانتاب مراجعه کنید، در میان صندلی های ارائه شده توسط این برند متوجه نمونه هایی  از صندلی های پوف می شوید که با طراحی جدید و خاص خود روی پایه های استیل سوار شده اند.

به عنوان مثال صندلی پوف T یک نوع صندلی پوف فوق العاده زیبا و جذاب به شمار می رود که روی پایه ی استیل با سطح مقطع دایره ای شکل طراحی شده است.

همان طور که در تصویر می بینید استراکچر این صندلی فلزی بوده و یک اهرم دارد که قابلیت تنظیم ارتفاع برای این صندلی را به همراه می آورد.


صندلی های پوف | صندلی پوف T


روکش صندلی پوف T می تواند از جنس چرمی یا پارچه ای باشد. در صورتی که بخواهید این صندلی را برای محیط رستورانی یا کافی شاپ و فست فود سفارش دهید، بهتر است روکش آن را از نوع چرمی انتخاب کنید که امکان تمیز کردن و زدودن آلودگی ها از روی آن به راحتی فراهم باشد.

همین طور از این صندلی می توان برای کانتر آشپزخانه استفاده کرد. به ویژه اگر فضای محدودی داشته باشید و بخواهید صندلی های جمع و جوری را برای فضای خود انتخاب کنید، خرید صندلی پوف T را توصیه می کنیم.

تیم طراحی صندلی های جهانتاب درباره ی صندلی پوف T اینطور آورده است که: پوف T، دارای استراکچر فلزی و پایه فلزی می باشد و در عین زیبایی استحکام بالایی دارد، قابل استفاده در فست فود ها و در کنار کانتر آشپزخانه می باشد. این پیشخوان آشپزخانه، کاربرد زیادی درفضاهای کوچک دارد. روکش این صندلی اوپن در رنگ های مختلف مطابق سلیقه مشتری دوخته می شود.

برای مشاهده دیگر محصولات جهانتاب به وب سایت http://jahantab.co/ مراجعه داشته باشید.


نوشته شده در : دوشنبه 7 خرداد 1397  توسط : بازار شام 2.    نظرات() .

برچسب ها: صندلی های پوف ، خرید صندلی ، صندلی پوف ، قیمت صندلی ،

باز شدن راه فیلترشکن ها و ناامن شدن محیط اینترنت

متاسفانه با فیلتر شدن پیام رسان تلگرام، فصل تازه ای از ناامنی اینترنت با حضور فیلترشکن ها آغاز شده است.

کاربران تلگرام که دیگر قادر به استفاده از مسیر عادی از این اپلیکیشن پیام رسان نیستند، با نصب فیلترشکن ها روی گوشی های موبایل، تبلت ها و پی سی های خود به نوعی فیلتر تلگرام را دور زده و باز از آن استفاده می کنند. با این اوصاف حضور فیلترشکن ها در فضای اینترنت باعث می شود که به جز تلگرام شاهد خطرات بزرگ تری از جمله باز شدن وب سایت های خلاف امنیت اخلاقی باشیم. خطری که به هیچ وجه قابل مقایسه با ریسک حضور تلگرام در جامعه نیست.

به خصوص این که نوجوانان و جوانان نیز به این فیلترشکن ها دسترسی پیدا کرده و بدون شناخت از صدمات اجتماعی و اخلاقی وارد وب سایت هایی می شوند که می توانند مسیر اشتباهی در زندگی شان وارد سازد.


ناامنی فضای اینترنت با حضور فیلترشکن ها

علیرضا رحیمی، نماینده ی مجلس و عضو هیات رئیسه فراکسیون امید در این خصوص می گوید: استفاده از فیلترشکن ضمن افزایش حس کنجکاوی در نوجوانان، آنها را برای ورود به حریم‌های خاکستری در فضای مجازی وسوسه می‌کند. فیلترینگ مهم‌ترین عامل سوق دادن مردم به سمت فیلترشکن‌هاست. اکثر مردم کاربر عادی فضای مجازی هستند، آنها تخصصی در حوزه نرم‌افزار و بدافزار مخرب به لحاظ فنی ندارند به همین دلیل با استفاده از فیلترشکن ممکن است در معرض آسیب و خسارت قرار گیرند.

وی به ناآگاهی برخی از والدین نسبت به آن چیزی که فیلترشکن ها می تواند به عنوان تاثیرات مخرب برای نوجوانان و حتی کودکان به همراه داشته باشد، اشاره کرده و ادامه می دهد: ممکن است این موضوع زمینه‌ساز کنجکاوی نوجوانان و دسترسی آنها به سایت‌های غیرمجاز شود که این عملا مسئولیت والدین را بیشتر خواهد کرد.

ناامنی فضای اینترنت با حضور فیلترشکن ها

دیجیاتو با یک کارشناس ارشد روانشناسی گفت و گو کرده است. این کارشناس به دیجیاتو می گوید: قبل از موضوع فیلترشکن‌ها هم این مساله یکی از دغدغه‌های والدین نسبت به کودکانشان بود ولی حالا با افزایش حجم این موارد، تشدید این دغدغه را شاهد هستیم. والدینی به من مراجعه می‌کنند و سوال فنی می‌پرسند تا بتوانند نظارتی بر رفتار فرزند خود داشته باشند! ما متخصص این موضوع نیستیم ولی پرسیده شدن این قبیل سوالات، نشان از ضعف والدین در این حیطه دارد و متاسفانه در مدارس کشور هم هیچ چیزی در این رابطه به والدین دانش‌آموزان توصیه نمی‌شود.

وی حضور نوجوانان در فضای مجازی با فیلترشکن ها را یک خطر فوق العاده بزرگ برای سلامت روان و اخلاق جامعه می داند و تاکید می کند: اگر کودک را از مسواک زدن منع کنید، او مخفیانه نیمه شب پا می‌شود و مسواک می‌زند. منع شدن همیشه باعث جذب انسان به ویژه در سنین پایین بوده و حالا وقتی هرکسی در کوچه و خیابان و شبکه‌های ماهواره‌ای و... روش‌های استفاده از فیلترشکن را یاد می‌دهد، کودک کنجکاو هم به واسطه قدرت زود یادگیری‌اش آن را سریعا درک می‌کند. مشکل اینجاست که والدین ناآگاه هم از بچه‌ها درخواست می‌کنند تا این موارد را فرا گیرد و ناخواسته خودشان کودک را وارد یک مسیر ترسناک می‌کنند.نوشته شده در : چهارشنبه 2 خرداد 1397  توسط : هلی سیستم.    نظرات() .

برچسب ها: فیلترشکن ، فیلتر تلگرام ، ناامنی اینترنت ، کودکان و فیلترشکن ها ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic