ریپورتاژ آگهی در تندیس بازار شام - سنگ کریستال یا سنگی مثبت

امروز:

سنگ کریستال یا سنگی مثبت

خوب است از عناصر طبیعی در تغییر انرﮋی فضای خانه هایمان بهره ببریم. بسیاری به مثبت و منفی بودن اشیا اعتقاد دارند و بر این باورند که بعضی از اشیا می توانند امواج منفی را از فضای اطراف ما دور کنند و باعث شوند حس آرامش بیشتری را تجربه کنیم.

حتی برخی از افراد بر این باورند که برخی از سنگ ها می توانند به تقویت حافظه کمک کنند و یا اعتماد به نفس را تقویت کند.

اصلا از مدت ها پیش سنگ درمانی بسیار مرسوم بوده است، از آویزهای مختلفی برای برخورداری از انرژی مثبت استفاده می کردند. اما امروز کمی فرق کرده است، از سنگ ها بیشتر در دکوراسیون داخلی خانه استفاده می کنند.

در طراحی منزل به کار بردن عناصر مثبت بسیار تاثیر گذار است.به عنوان مثال در پوشش بخشی از دیوارها از سنگهای ساختمانی ای استفاده کنیم که به اصطلاح امواج منفی را دور می کنند.

یکی از این نوع سنگهای ساختمانی سنگ کریستال یا چینی است.این نوع سنگ درواقع از خانواده ی سنگ مرمریت است و دارای سختی بالا و درخشندگی بیشتری است.سنگهای مرمریت دارای درجه ی دگرگونی و رشد کریستال متفاوتی هستند و این انواع سنگهای تزئینی با نامهای مختلفی را ایجاد می کند.سنگ مرمریتی که دارای بلور کریستالی درشت است و به رنگ سفید،خاکستری روشن و کرم روشن باشد را سنگ کریستال می نامند.

این نوع سنگ علاوه بر زیبایی بخشی به فضا از لحاظ روحی و روانی تاثیرات مثبتی دارد.اگر پوشش بخشی از دیوار با این نوع سنگ برایمان مقدور نیست،قرار دادن یک قطعه ی زیبا از این نوع سنگ در اتاق خواب و پذیرایی،سرویسهای بهداشتی و آشپرخانه می تواند تاثیر گذار باشد.

سنگ کریستال


سنگ کریستال


نوشته شده در : دوشنبه 11 اردیبهشت 1396  توسط : بازار شام 2.    نظرات() .

برچسب ها: سنگ ساختمانی ، سنگ کریستال ، سنگ چینی ، سنگ مرمریت ، سنگ ، تقویت حافظه ، سنگ درمانی ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات