ریپورتاژ آگهی در تندیس بازار شام - تسهیلاتی برای پرداخت خلافی خودرو

امروز:

تسهیلاتی برای پرداخت خلافی خودرو

پلیس راهنمایی رانندگی امکان اعتراض به خلافی خودرو و اقساطی کردن پرداخت مبلغ جریمه را قرار داده است تا رانندگان در رابطه با جرایم رانندگی خود دست باز تری داشته باشند.ممکن است وقتی به استعلام خلافی خودروی خود می پردازید با مبلغی غیر عادی روبه رو شوید می توانید یا اعتراض کنید یا اگر واقعا مرتکب شده اید مبلغ را به صورت قسطی پرداخت کنید.
نحوه ی اعتراض به خلافی خودرو
در این رابطه اگر رانندگان نسبت به قبض جریمه اعتراض داشته باشند باید به به مرکز اجرائیات منطقه و یا  شهرستان محل سکونت خود مراجعه کرده و موضوع  شکایت خودر را در منطقه مطرح کنند.موارد این چنینی در همان محل قابل رسیدگی و اصلاح است.
اما اگر فردی نسبت به صورت وضعیت تخلفات اعتراض داشته باشد باید ابتدا به دفاتر پلیس +10 مراجعه کرده و اعتراض خود را ارائه بدهد.درخواست از طریق سیستم به مرکز اجرائیات کل کشور ارسال شده و  اجرائیات  طبق قانون حداکثر ظرف 24 ساعت  موضوع را رسیدگی و پاسخ می دهد.لازم به ذکر است که معمولا  رسیدگی در کمتر از چند ساعت  صورت گرفته و پاسخ داده می شود.
اقساطی کردن پرداخت خلافی خودرو
پلیس راهنمایی رانندگی امکان پرداخت بخشی از تخلفات در یک مرحله و پرداخت باقی را در مراحل بعدی را قرار داده است تا رانندگانی که توانایی پرداخت کل جریمه را ندارند راحت تر عمل کنند.
برای این منظور متقاضی  باید وارد سایت راهور 120 شده و به بخش استعلام مراجعه کندد..در این بخش درگاهی به نام پرداخت جرائم وجود دارد که امکان پرداخت کلی و یا  موردی مبلغ تخلفات در آن قرارد داده شده است. در این بخش فرد می تواند نسبت به پرداخت جرائم بر اساس توان مالی خود اقدام کند.


نوشته شده در : سه شنبه 11 اسفند 1394  توسط : بازار شام 2.    نظرات() .

برچسب ها: خودرو ، خلافی خودرو ، اعتراض به خلافی خودرو ، پلیس راهنمایی رانندگی ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic