ریپورتاژ آگهی در تندیس بازار شام - لباس ماموران پلیس پایتخت به دوربین مجهز می شود

امروز:

لباس ماموران پلیس پایتخت به دوربین مجهز می شود

پلیس پایتخت روز به روز پیشرفته تر و مجهزتر به امکانات و تجهیزات جدید می شود. نصب دوربین روی لباس ماموران پلیس از جدیدترین تجهیزات و امکاناتی ست که به نیروی امنیتی اضافه می شود.
پیش از این نصب دوربین در خودروهای پلیس از اقداماتی بود که در راستای تجهیز کردن بیشتر و هوشمند
کردن پلیس صورت گرفته بود و اتفاقا بسیار کارآمد بوده و نتایج خوبی نیز در پی داشت.
اکنون نصب دوربین روی لباس ماموران پلیس موجب می شود تا از وجوه مختلف عملکرد پلیس ارتقا یافته گشته و کنترل شده باشد. به حتم با نصب دوربین روی لباس ماموران پلیس احتمال تخلف آن ها و خروج از سطح قوانین بسیار کاهش می یابد.


نصب دوربین روی لباس ماموران پلیس

با نصب این دوربین ها ماموران پلیس رفتار به حتم بهتر و سنجیده تری با مردم خواهند داشت و نیز از این پس شایعه پراکنی در خصوص رفتار پلیس با مردم کمتر امکان پذیر بوده و برای تمام برخوردها پاسخ مستند و فیلم برداری شده در آرشیو پلیس موجود خواهد بود.
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، سردار محمد کریم بیات در این خصوص توضیح می دهد: در حال حاضر بیش از 1000 نفر از ماموران پلیس پایتخت در مناطق مختلف تهران از لباس های فرمی استفاده می کنند که مجهز به دوربین است.
با توجه به شرایط پرتنشی که پلیس ها هر روز با آن ها در ارتباط بوده و ناچار به قرار گیری در موقعیت های مختلف و عکس العمل های متفاوت هستند، نصب دوربین روی لباس ماموران پلیس سبب می شود که هر دو طرف برخورد چه پلیس و چه شخصی که مقابل وی قرار گرفته است، رفتاری سنجیده تر داشته و از برخوردهای خشونت آمیز و عجولانه خودداری کنند.
لازم به ذکر است که این ماجرای نصب دوربین روی لباس ماموران پلیس در حال حاضر نیز در بخشی از نیروی پلیس کشور انجام گرفته است و قرار است طی این برنامه نصب دوربین روی لباس ماموران پلیس در حجم بالاتری اتفاق بیفتد.
جالب است بدانید که در بسیاری از کشورهای دیگر نیز از سال ها پیش نصب دوربین در خودرو و روی لباس ماموران پلیس انجام می شده است و اتفاقا نتایج بسیار ارزنده ای نیز از این تصمیم عاید نیروهای پلیس در اقصی نقاط جهان شده است.


نوشته شده در : دوشنبه 9 مهر 1397  توسط : samira naghibi.    نظرات() .

برچسب ها: نصب دوربین روی لباس پلیس ، دوربین روی لباس پلیس ، دوربین روی لباس ماموران پلیس ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic