تبلیغات
 ریپورتاژ آگهی در تندیس بازار شام - راه اندازی رستوران در فضای باز

امروز:

راه اندازی رستوران در فضای باز

زمانی که تصمیم به راه اندازی رستوران در فضای باز می گیرید، بسیاری از اصول و قاعده های راه اندازی رستوران معمولی تغییر خواهند کرد. به شکلی که حتی تجهیزات رستوران متفاوت بوده و شما باید از ابزار و وسایل دیگری برای دکور فضای باز و بیرونی خود استفاده نمایید.

در فصل های بهار و تابستان و حتی ماه های اول پاییز، رستوران ها با فضای باز مورد استقبال مردم قرار گرفته و بیشتر مشتری ها به خصوص برای صرف شام ترجیح می دهند که به سراغ یکی از رستوران های دارای قسمت فضای باز بروند.

بسته به این که فضای باز شما مربوط به رستوران کلاسیک یا فست فود باشد، نوع صندلی ها متغیر هستند. معمولا دو نوع صندلی فلزی، یا حصیری برای تجهیز رستوران در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد.


تجهیز رستوران در فضای باز


صندلی های فلزی البته بیشتر مناسب فضاهای کافی شاپی هستند، اما در بسیاری از دکورهای رستورانی فضای باز نیز با هنرمندی و ترکیب دیگر تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرند.

صندلی های حصیری برای رستوران هایی که بخشی را نیز به فضای باز اختصاص داده اند، کاملا مناسب به
نظر می رسند.

سایه بان فضای باز

از دیگر تجهیزات رستوران های فضای باز سایه بان هایی ست که می باید برای ساعاتی که آفتاب در آسمان است به کار گرفته شود. در غیر اینصورت مشتری های رستوران قادر به صرف غذا در نور شدید، و گرمای آفتاب نخواهند بود.

انواع مختلفی از سایبان ها وجود دارند که در انواع دکوراسیون گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. معمولا فست فودها از سایبان های ساده تر به رنگ های شاد بهره می برند و رستوران های کلاسیک به سمت
سایبان های حصیری یا رسمی تر سوق پیدا می کنند.

در صفحه ی مبلمان فضای باز وب سایت تخصصی الفبارست می توانید اطلاعات کاملی نسبت به تجهیزات رستوران فضای باز به دست بیاورید.


نوشته شده در : چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397  توسط : هلی سیستم.    نظرات() .

برچسب ها: راه اندازی رستوران ، تجهیز رستوران فضای باز ، رستوران فضای باز ،