تبلیغات
 ریپورتاژ آگهی در تندیس بازار شام - کاناپه رستورانی فیگارو U

امروز:

کاناپه رستورانی فیگارو U

کاناپه رستورانی شکل U برای فضاهای رستورانی مدرن و زمانی که قصد راه اندازی رستوران بزرگ را داشته باشیم، مناسب به نظر می آید.

کاناپه رستورانی فیگارو U ارائه شده توسط وب سایت جهانتاب به شکل U به فرم گرد دیده می شود و به خصوص برای لژهای خانوادگی نمونه ای عالی و بی نظیر محسوب می شود.

این کاناپه و مبل رستورانی دارای پشتی های بلند بوده و نشیمن گاهی عریض و راحت دارد.

کاناپه رستورانی فیگارو U

ابعاد این کاناپه 180 سانتی متر، 62 سانتی متر و 115 سانتی متر است.

استراکچر کاناپه رستورانی فیگارو U از جنس فلز و ام دی اف می باشد.

این کاناپه برای هر دو فضای رستوران و فست فود مناسب خواهد بود و تنها چیزی که برای انتخاب آن نیازمند هستیم، سالن رستورانی و یا فست فود وسیع است که بتوان چندین کاناپه ی یو شکل فیگارو U را در آن قرار داد.

فیگارو U برای لژهای خانوادگی و VIP

طراحی مبل و کاناپه ی فیگارو U به شکلی ست که برای لژهای خانوادگی و VIP بسیار مناسب بوده و بخشی از رستوران را که می خواهید با تم لوکس و کلاس یک دکور کنید، بهترین جایگاه برای استفاده از این محصول رستورانی خواهد بود.

همین طور شما با یک طراحی مناسب می توانید این گروه از کاناپه های رستورانی را با صندلی های پایه دار هماهنگ سازی کرده و تلفیقی از این دو را در فضای خود به کار گیرید.

کاناپه رستورانی فیگارو U دارای پشتی جنس پارچه مرغوب و نشیمن گاه از جنس چرم می باشد. در نمونه ی ارائه شده توسط گروه تخصصی جهانتاب این کاناپه و مبل رستورانی به رنگ قهوه ای و شکلاتی روشن عرضه گردیده است، اما به انتخاب مشتری هر رنگی که مایل باشند روی این محصول کار خواهد شد و به تناسب دکور جنس چرم یا پارچه نیز قابل تغییر می باشد.


نوشته شده در : شنبه 1 اردیبهشت 1397  توسط : هلی سیستم.    نظرات() .

برچسب ها: کاناپه رستورانی ، راه اندازی رستوران ،