ریپورتاژ آگهی در تندیس بازار شام - راه اندازی کسب و کار را با دقت انجام دهید

امروز:

راه اندازی کسب و کار را با دقت انجام دهید

آیا از این که در سایت های آگهی استخدام، آن قدر دنبال کار مورد علاقه ی خود گشته اید خسته شده اید؟ آیا می خواهید کسب و کاری راه بیندازید؟ کمی درنگ کنید و این مطلب را بخوانید و این اشتباه را مرتکب نشوید.


راه اندازی کسب و کار

حتما دیده اید که برخی از افراد در بحث های خانوادگی یک دفعه به این فکر می افتند که با همکاری هم کاری را شروع کنند. همه چیز در ابتدا با همدلی و همراهی آغاز می شود تا آن جا که کار بزرگ و بزرگ تر می شود.

آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که به استخدام شرکتی در آیید که همه در آن با هم دوست و فامیل هستند؟ چه حس غریبی به شما دست داده است؟

صبر کنید، درست است که همکاری و همدلی و مشترک بودن اهداف در اعضای خانواده برای شروع کار می تواند به خوبی عمل کند، اما آیا از بعد از آن خبر دارید؟

بهتر است برای استفاده از تخصص ها، به جای گشتن در میان اعضا خانواده به دنبال نیروهای متخصص بروید. این برای شما بهتر است و راحت تر می توانید کسب و کار خود را گسترش دهید.

بیایید واقع بینانه فکر کنیم.

اعضای یک خانواده همدل و همراهند، اما همدلی به همان اندازه که تخصص و مهارت به کار می آید، به درد شما می خورد؟ از سوی دیگر اگر کسب و کار شما به اصطلاح گرفت و آن قدر بزرگ شد، در نهایت با سایر نیروهایتان چه می کنید.

از زبان کارمندانی که کار در شرکت های خانوادگی را تجربه کرده اند بشنوید، ناخودآگاه تبعیض و بی عدالتی در میان نیروهای کار ایجاد می شود و موفقیت شما رو به زوال می رود.

کمک گرفتن از یک یا دو تن می تواند مثمر ثمر باشد، اما اگر 90 درصد نیروها را آشنایانتان تشکیل دهند، تکلیف نیروهایی که از بیرون می گیرید چیست؟


نوشته شده در : جمعه 31 فروردین 1397  توسط : بازار شام 2.    نظرات() .

برچسب ها: راه اندازی کسب و کار ، کسب و کار ، استخدام ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic