تبلیغات
 ریپورتاژ آگهی در تندیس بازار شام - خانه ایزو ایران چه خدماتی ارائه می کند؟

امروز:

خانه ایزو ایران چه خدماتی ارائه می کند؟

خانه ایزو ایران Isohome.ir به عنوان شرکت مشاور ایزو خدمات گوناگونی به سازمان ها ارائه می کند که به شرح زیر هستند:

اطلاع رسانی ایزو

خانه ایزو ایران در نقش مشاور ایزو، وظیفه ی اطلاع رسانی تمامی اخبار مربوط به استانداردها و گواهینامه های ایزو و نیز اعتبار سنجی گواهینامه ها را به مشتریان خود بر عهده دارد.

راهنمایی انتخاب شرکت های گواهی دهنده ایزو

سازمان هایی که متقاضی دریافت یکی از گواهینامه های ایزو هستند، برای انتخاب شرکت گواهی دهنده ی ایزو، مشاوره و راهنمایی های لازم را می توانند از شرکت ایزو هوم ایران دریافت نمایند.


شرکت ایزوهوم


مشاوره استقرار سیستم های مدیریت


مشاوره استقرار سیستم های مدیریت توسط خانه ی ایزو ایران ارائه می شود که به کمک آن مراحل دریافت گواهینامه ی ایزو سهل تر و روان تر صورت خواهد پذیرفت.

تسهیل و تسریع فرآیندهای استقرار


برای همسو سازی سازمان متقاضی با استانداردهای لازم جهت دریافت گواهینامه ی ایزو، فرآیندهایی می باید صورت پذیرد که با مشاوره و راهنمایی و ارائه ی راهکارهای موثر از سوی شرکت مشاور ایزو، این فرآیندها سریع تر و سهل تر پیش رفته و از اتلاف زمان و هزینه جلوگیری می شود.

ارائه خدمات آموزشی


همین طور شرکت ایزو هوم با ارائه ی خدمات آموزشی در زمینه ی استانداردهای ایزو و انواع گواهینامه ها و الزامات آن، سطح دانش مدیران و کارکنان نسبت به الزامات ایزو و اهداف آن را ارتقا می بخشند.

مشارکت با شرکت های صادر کننده ایزو


شرکت ایزوهوم ایران با داشتن یک دایره ی گسترده از مشارکت با شرکت های صادر کننده ی انواع گواهینامه های ایزو، به مشتریان خود و سازمان های متقاضی دریافت گواهینامه ایزو کمک می کند تا اعتبارسنجی آن ها جهت اخذ استاندارد ایزو سریع تر و ساده تر شکل گیرد.

برای مراجعه به خانه ی ایزو ایران به آدرس زیر وارد شوید:

http://isohome.ir/


نوشته شده در : دوشنبه 23 بهمن 1396  توسط : هلی سیستم.    نظرات() .

برچسب ها: مشاور ایزو ، شرکت مشاور ایزو ، ایزو ،