تبلیغات
 ریپورتاژ آگهی در تندیس بازار شام - منع کپی در تولید محتوا

امروز:

منع کپی در تولید محتوا

اگر برای استخدام کارشناس تولید محتوا می خواهید آگهی استخدام اینترنتی قرار داده و به این روش فرد مورد نظر خود را بیابید، بد نیست که پیش از آن سری به وب سایت های دورکاری زده و از میان کارشناسان تولید محتوا این چنین وب سایت ها با افراد متخصص در این زمینه آشنا شوید.

نخستین چیزی که در تولید محتوا اهمیت پیدا می کند، آشنایی کارشناس با حداقل یک زبان خارجی رایج و توان ترجمه است. زیرا تنها در صورتی می توانیم ادعای تولید محتوای جدید و غیرکپی از دیگر منابع فارسی زبان را داشته باشیم که با استفاده از مهارت ترجمه از منابع روز خارجی، آن هم تازه ترین و داغ ترین مطالب را به فارسی برگردانیم.

منع کپی در تولید محتوا


البته که در حوزه ی مسائل داخلی امکان تالیف مطالب قائم به خود شخص نیز وجود دارد. اما از آن جایی که بیشتر مسائل جهانی هستند و در اکثر مواقع نیاز مراجعه به منابع غیرداخلی پیدا می شود، علم ترجمه و تسلط بر زبان خارجی به خصوص انگلیسی برای کارشناسان تولید محتوا واجب و ضروری ست. یعنی به همان اندازه که تسلط به زبان فارسی در حد داشتن دایره واژگان وسیع و قلمی فصیح و روان لازم می نماید، اشراف بر زبان خارجی نیز لازمه ی دریافت تولید محتوای غنی و غیرکپی ست.

زیرا اگر تنها دست مایه ی تولید محتوا آن چه در حال حاضر در وب سایت ها موجود است، باشد؛ در نهایت آن چه انتشار می دهیم تنها نجوای کسل کننده ی طوطی مقلدی خواهد بود که هیچ امیدی به تغییر و پیشرفتش نمی بینیم.


نوشته شده در : شنبه 14 بهمن 1396  توسط : بازار شام 2.    نظرات() .

برچسب ها: تولید محتوا ، آگهی استخدام ، استخدام ،