تبلیغات
 ریپورتاژ آگهی در تندیس بازار شام - کاهش اجاره بها در پاییز و زمستان 96

امروز:

کاهش اجاره بها در پاییز و زمستان 96

با توجه به کم شدن جا به جایی ها در فصول سرد سال، نرخ اجاره بها در محله های مختلف تهران با کاهش حدود 5 درصدی مواجه شده است.

البته این رقم کاهش چیزی نیست که بتوان نسبت به ثبات دائمی آن امیدوار بود و کاملا می توان انتظار داشت که دوباره با ورود به فصل بهار و تابستان و شروع جا به جایی ها، نرخ اجاره بها به خصوص در شهر تهران سیر صعودی خود را آغاز کند.

حسام عقبایی در این خصوص به خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان توضیح داد: با توجه به حجم کاهش تقاضا در این فصل و افزایش عرضه بیش از تقاضا میزان قیمت اجاره‌ها رشد پیدا نمی‌کند.
 
وی ادامه داد: تا پایان امسال در بازار اجاره‌ها نه تنها افزایش اجاره‌ها نداریم، بلکه نرخ‌های اجاره در این فصل نیز کاهش می‌یابد.

حسام عقبایی
 
عقبایی با اشاره به سرمایه گذاری در بخش مسکن و سوددهی بودن قطعی آن گفت: بسیاری از سرمایه‌گذاران با خروج سپرده‌های خود از بانک‌ها به سمت سرمایه گذاری در این بانک می‌برند، بنابراین در نیمه دوم سال با افزایش قیمت در این بخش مواجه هستیم.
 
این کارشناس اقتصادی بازار مسکن در نهایت خاطر نشان ساخت: سقف افزایش قیمت خرید و فروش مسکن برابر با نرخ تورم است و بیش از میزان مسکن ظرفیت رشد قیمتی را ندارد

 


نوشته شده در : دوشنبه 13 آذر 1396  توسط : بازار شام 2.    نظرات() .

برچسب ها: اجاره بها ، نرخ اجاره بها ، اجاره آپارتمان تهران ،