تبلیغات
 ریپورتاژ آگهی در تندیس بازار شام - اپل واچ به به بیماران قلبی کمک می کند

امروز:

اپل واچ به به بیماران قلبی کمک می کند

تکنولوژی به قدری پیشرفت داشته است که از اپل واچ، استفاده ی جانبی شود. سازمان غذا و داروی آمریکا، استفاده ی دارویی از اپل واچ است را تائید کرده است. این بند ساعت هوشمند اپل که «کاردیابند» (Kardiaband) نام دارد، با ترکیب نرم افزار مخصوص خود و سیستم عامل اپل، ضربان قلب و فعالیت جسمانی کاربر را زیر نظر می گیرد.

اپل واچ به بیماران قلبی کمک می کندهو ش مصنوعی به کار برده شده در کاردیابند، ضربان قلب فرد را در وضعیت های مختلف ثبت و بررسی می کند و می توان موارد غیر عادی را گزارش دهد. جالب اینجاست که در صورتی که صربان قلب فرد عای نباشد، کاردیابند از فرد می خواهد که آرام بگیرد و انگشت شست خود را روی حسگر مخصوص قرار دهد تا نوار قلب دیجیتالی تهیه کند.


اپل واچ به بیماران قلبی کمک می کندتا به امروز گجت های مختلفی با تشخیص ضربان قلب به بازار عرضه شده است اما هیچکدام به اندازه ی اپل واچ، دقیق نیستند.

سازمان FDA با همکاری 9 شرکت مختلف از جمله اپل، سامسونگ و فیت بیت (Fitbit) در تلاش است تا دقت دستگاه ها را افزایش دهد اما شرکت AlivCor با افزودن «کاردیابند» به اپل واچ توانست این روند را تسریع کند و مجوز FDA را دریافت دارد.

این نرم افزار هوشمند، ضربان قلب بیمار را در شرایط مختلف می سنجد و از طریق حسگر ها به اپل واچ منتقل می شود و شرایط را به کاربر گزارش می دهد.

این ساعت هوشمند می تواند جان افراد را نجات دهد و به افرادی که آریتمی دارند، کمک کند.نوشته شده در : یکشنبه 12 آذر 1396  توسط : بازار شام 2.    نظرات() .

برچسب ها: اپل واچ ، کارایی اپل واچ ، کارایی درمانی اپل واچ ،