تبلیغات
 ریپورتاژ آگهی در تندیس بازار شام - T Battery Monitor به شما می گوید که کی موبایلتان خاموش می شود

امروز:

T Battery Monitor به شما می گوید که کی موبایلتان خاموش می شود

تمام کسانی که یک تلفن همراه دارند، همیشه استرس این را با خود دارند که مبادا شارژ تلفن همراهشان خاموش شود. به خصوص که وای فای گوشی روشن باشد و انرژی بیشتری مصرف می شود.

اگر شما هم با این فکر دست و پنجه نرم می کنید، می توانید از برنامه نویسان اندروید قدر دانی کنید چرا که برای حل مشکل، چاره ای اندیشیده اند.

اپلیکیشن T Battery Monitorاین اپلیکیشن T Battery Monitor نام دارد که بر روی تلفن های همراه اندرویدی نصب می شود. این نرم افزار به شما شارژ اضافه ای نمی دهد، اما زمان دقیق باقی مانده شارژ تلفن همراه شما را نشان می دهد.

درست است که خود تلفن همراه شما میزان شارژ باقی مانده را نشان می دهد، اما زمان دقیق خاموش شدن تلفن همراهتان را هرگز نشان نمی دهد. به عنوان مثال گوشی شما تنها درصد باقیمانده را نشان می دهد و نه ساعت دقیق خاموش شدن گوشیتان را !

این اپلیکیشن چطور کار می کند؟

این اپلیکیشن اندرویدی با توجه به نوع استفاده ای که شما از گوشی خود می کنید، زمان باقی مانده تا پایان شارژ گوشی را به شما اعلام خواهد کرد.

مثلا اگر در حال بازی با تماشای ویدئو باشید، و یا حتی ارسال پیام و یا تایپ، زمان دقیق تمام شدن شارژ شما را تخمین می زند و نمایش می دهد.

مسلما زمان خاموش شدن تلفن شما به میزان استفاده ی شما از آن بستگی دارد که این اپلیکیشن، زمان دقیق را به شما نشان می دهد.

نوشته شده در : پنجشنبه 9 آذر 1396  توسط : بازار شام 2.    نظرات() .

برچسب ها: T Battery Monitor ، معرفی اپلیکیشن ، برنامه نویش اندروید ،