تبلیغات
 ریپورتاژ آگهی در تندیس بازار شام - بیمه عمر ما، حامی دوران بازنشستگی

امروز:

بیمه عمر ما، حامی دوران بازنشستگی

ممکن است شما در حال حاضر تحت پوشش بیمه ای باشید که پس از بازنشستگی و پایان سال های خدمت، حقوق بازنشستگی را ماهیانه برای شما پرداخت نماید. اما عموما در جامعه مشاهده می کنیم که اگر منبع درآمد دیگری وجود نداشته باشد، یک خانواده با حقوق بازنشستگی سرپرست خانوار قادر به گذران یک زندگی آبرومند نمی باشد.

از این رو تحت پوشش یک بیمه عمر مناسب قرار گرفتن برای این روزهای بازنشستگی و از کارافتادگی ضروری و بسیار کارآمد به نظر می رسد.

بیمه عمر ما یکی از بهترین بیمه های عمر برای دریافت مستمری بازنشستگی ست که به عنوان مکمل بیمه تامین اجتماعی ظاهر می شود.


بیمه عمر ما

شرایطی که شرکت بیمه ما در این بیمه عمر و سرمایه گذاری قرار داده به این صورت است که شما می توانید با خرید بیمه عمر ما، در پایان دوران قراردادی که به تعداد سال های مشخصی انعقاد کرده اید، سرمایه ی بیمه ی خود را یا به صورت ماهیانه و مستمری دریافت کرده و یا این که در صورتی که مایل باشید می توانید کل سرمایه را به صورت یکجا از شرکت بیمه بگیرید.

انواع طرح های مستمری بیمه عمر شرکت بیمه ما
طرح های مستمری بیمه عمر شرکت بیمه ما در چندین نوع از جمله پرداخت مستمری تضمینی با مدت معین، پرداخت مستمری مادام العمر به شرط حیات، پرداخت مستمری به شرط حیات با مدت معین و بیمه مستمری همگانی هستند.

پرداخت مستمری تضمینی با مدت معین
این طرح به صورتی ست که با توجه به تعداد سال های سرمایه گذاری، شما می توانید نوع پرداخت مستمری و سال های پرداخت آن را تعیین نمایید. در این شکل از بیمه عمر ما، در صورت فوت مستمری بگیر، قسمت باقی مانده ی مستمری به بازماندگان و وارثان وی تعلق خواهد گرفت.

پرداخت مستمری مادام العمر به شرط حیات
در این شکل از مستمری بگیری شرکت بیمه ما، مستمری ماهیانه به فرد تعلق خواهد گرفت تا زمان حیات وی. در این طرح پس از فوت دیگر مستمری به بازماندگان و وراث تعلق پیدا نمی کند.

بیمه مستمری به شرط حیات با مدت معین
در این نوع از بیمه عمر ما، مدت زمان مشخصی برای پرداخت مستمری به بیمه شده البته در صورت حیات وی تعیین می شود. و با به پایان رسیدن مدت تعیین شده، حتی در صورت حیات بیمه شده، مستمری ماهیانه قطع خواهد شد.

بیمه مستمری همگانی بیمه ما
این بیمه مستمری برای افرادی که تحت پوشش هیچ بیمه ی بازنشستگی دیگری نمی باشند، کاملا مناسب خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی بیمه عمر شرکت بیمه ما، به آدرس زیر سر بزنید:
نوشته شده در : شنبه 27 آبان 1396  توسط : هلی سیستم.    نظرات() .

برچسب ها: بیمه عمر ما ، بیمه مستمری ، خرید بیمه عمر ما ، بیمه عمر و سرمایه گذاری ، شرکت بیمه ما ،