ریپورتاژ آگهی در تندیس بازار شام - مدل های مونتاژی پژو 2008 آماده ی انجام تست

امروز:

مدل های مونتاژی پژو 2008 آماده ی انجام تست

بعد از گذشت ماه ها انتظار و برنامه ریزی، به نظر می رسد برای عرضه به موقع پژو ۲۰۰۸ به بازار Store کشور، ایکاپ به تازگی تولید و مونتاژ رسمی این خودرو را در خط تولید ایران‌ خودرو آغاز کرده و بعد از فرآیند مونتاژ چند دستگاه ۲۰۰۸ ، آن‌ها را با شماره‌گذاری موقت برای انجام تست‌های جاده‌ای و فنی به خیابان‌ها فرستاده است.

با توجه به اینکه دیگر پلاک آزمایش فنی قدیمی به خودروها تعلق نمی‌گیرد، شرکت‌های خودروساز و واردکننده برای اخذ مجوز تردد جهت تست خودرو از پلاک‌های گذرموقت تعریف شده استفاده می‌کنند.

بنا بر تصاویری که عرضه شده است، نسخه هایی که مورد آزمایش از این مدل های مونتاژی پژو 2008 در ایران هستند، به احتمال زیاد در طی چند روز آینده پیش فروش آن طی یک بخش نامه اعلام خواهد شد.


مدل های مونتاژی پژو 2008

بنا بر تصاویر منتشر شده، برچسبی که بر پشت شیشه پژو 2008 خورده است، حاکی از آن است که این خودروف از سری نسخه های مونتاژ شده ی داخل است که احتمالا جزو نمونه‌های مونتاژ آزمایشی به حساب می‌آید.

این یک اقدام مرسوم است زیرا شرکت ایران‌خودرو و سایر خودروسازان و واردکنندگان خودرو، برای ورود محصولات استراتژیک به بازار کشور، حداقل ۲۵ هزار کیلومتر خودرو را در شرایط جوی کشور تست می‌کنند و برخی حتی نمونه تست شده را به کمپانی مادر تحویل می‌دهند، حتی برخی کمپانی‌های چینی خودروهای خود را بیش از ۵۰ هزار کیلومتر در جاده‌های ایران راه برده‌اند.

امروز شاهد آن هستیم که برای انجام تست های واقعی، خودرو 2008 به جاده ها آمده است تا فرایند تست گیری بر روی آن انجام شود و نتایج به شرکت مادر ابلاغ شود. البته بدیهی است تیم پژو نتیجه قطعی برای تطبیق پیشران EP6 گرفته و می‌داند بازخورد حداکثری را از یک موتور توربو در ایران می‌گیرد


نوشته شده در : یکشنبه 28 خرداد 1396  توسط : بازار شام 2.    نظرات() .

برچسب ها: پژو 2008 ، تست پژو 2008 ، 2008 ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic